Podporujeme zdravotní péči unikátními benefity virtuální reality

Naši Partneři:
případy užití

Aplikace VR ve zdravotní péči

Fyzická terapie

Přesunutím rehabilitačních cvičení do virtuálního prostředí přeměňuje VR terapii pacientů na gamifikovaný zážitek, který motivuje uživatele k tomu, aby usilovali o lepší výsledky. Pacienti jsou motivováni reálně dosažitelnými cíly. Softwarová integrovaná AI může poskytovat podrobné vedení a inspirativní podporu místo terapeuta, což umožňuje levnější a časově flexibilní individuální rehabilitaci.

Neurologická rehabilitace

Při efektivnímu zotavení po cévní mozkové příhodě se pacienti často znovu učí provádět každodenní činnosti ve virtuálním prostředí. Uživatelé mají přístup k bohaté databázi cvičení, která jim pomáhají obnovit motorické dovednosti nebo zlepšit schopnosti prostorové orientace, aniž by byly vystaveni riziku poranění. Rehabilitace může být remote, což umožňuje výrazně minimalizovat náklady na léčbu a přepravu.

Terapie při poruchách autistického spektra

My využíváme sílu virtuální reality k vývoji doplňkových metod výuky sociálních a komunikačních dovedností pro jednotlivce s poruchou autistického spektra a souvisejícími diagnózami.VR Medical poskytuje cvičení v situacích, které se obtížně replikují v domácím nebo kancelářském prostředí. Děti si bezpečně budují sociální dovednosti.

Pain management

Aplikace pro Pain management ve virtuální realitě pomáhají snižovat úroveň bolesti nebo extrémního nepohodlí tím, že účinně odvádějí pozornost pacienta. Tento typ VR pomáhá minimalizovat užívání potenciálně škodlivých léků proti bolesti a snižuje náklady na zdravotní péči.

Naši klienti

Lékařské instituce

Pomáháme pokrýt široké spektrum diagnostiky a zlepšujeme účinnost operační a lékařské péče pomocí semiautonomního řešení. Výhody našeho řešení:

  • Uvolňuje kapacity a snižuje zátěž, která leží na zdravotnickém personálu

  • Zvyšuje objem poskytované rehabilitace

  • Urychluje fyzické a psychické zotavení pacientů

Naši klienti

Obchodní instituce

Pomáháme managementu výrobních podniků sledovat celkový zdravotní stav zaměstnanců, podporovat HR manažery a BOZP pomocí řešení, které umožňuje pravidelné sledování a rehabilitaci zaměstnanců. Přinášíme následující výhody:

  • Pravidelné zprávy o stavu pracovníků

  • Individuální rehabilitační programy pro zlepšení fyzického stavu zaměstnance

O nás

VR Medical je startup s dlouhodobým technologickým a silným finančním zázemím.

Máme globální ambice stát se předním hráčem v oblasti rehabilitace využívající VR a další technologie. Na projektu již spolupracujeme s těmi nejlepšími profesionály z České republiky:

Our team

Name Surname
Description lorem ipsum lorem ipsum
Name Surname
Description lorem ipsum lorem ipsum
Name Surname
Description lorem ipsum lorem ipsum
Name Surname
Description lorem ipsum lorem ipsum

Your browser is out of date :(

We've noticed you're currently using an old version of Interner Explorer. We highly recommend you update your browser for a better experience.